₺119,70
₺126,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺114,00
₺120,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺119,70
₺126,00
%5 İndirim
%5İndirim
1

Tablet Defterler

Günümüzde teknoloji artık avuç içimize kadar indi. Teknoloji her anlamda her ortamda yaşıyor ve uyguluyor olduğumuz şu zamanlarda , Eğitimin de önemli bir parçası olmuştur .Özellikle son yıllarda pandeminin de etkisi ile uzaktan eğitim modelini yaşayarak teknolojinin hayatımıza ne kadar dokunduğunu gördük. Yasaklı ve zor günlerde eğitimin devam etmesi için uygulanan bu model onbinlerce öğrencimize fayda sağlayarak mezuniyetlerine yardımcı olmuştur.

Toplum olarak online eğitim, uzaktan eğitim , canlı dersler gibi bir çok terimi benimsedik ve o meşhur söz hayatımıza girdi " hocaamm booğüün canli ders var mı" o zor zamanların en unutulmaz anektotu olarak geçti kayıtlara hafızalarımıza. Tam da bu gelişim ve geçiş sürecinde DNA Yayınları Tablet Defter eğitime destek girişimi ile farklı bir hizmetle çıktı karşımıza.

Tablet Defter Nedir ?

Dna yayınların orta öğretim için hazırlamış olduğu tablet defterler ,Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe ve İnkılap derslerine harika bir yardımcı kaynak olarak geliyor. Her dersin uzman eğitimci kadrosu ile hazırlanmış tablet defterler ve Öğrencilerimizin derslerine takviye niteliğinde ki bu eşsiz kaynağa öğrencilerimizde bayılacak! Ders ve sınavlarına kolayca hazırlanmak için tasarlanmış tablet defterler şimdi bir tık ile adresinize geliyor.

Tablet Defter faydaları Neler ?

Her ders için ayrı ayrı hazırlanmış tablet defterler de Sesli kitap özelliği ile konuyu ister okuyarak ister sesli olarak dinleyebilir ezber yapabilirsiniz. Dersin konu ve içeriğine göre hazırlanmış 3 boyutlu görseller ile eğitim hafızalardan silinmiyor. Konu anlatımlı bu defterde ayrıca dijital  kütüphane de yer almaktadır. Dersin sıkça sorulan sorularına kütüphanesinde yer veren bu tablet defter ile öğrenmek çok kolay.

Video çözümlü örnek soruları ile çözemediğiniz hiç bir soru ve problem kalmayacağı gibi çözüm yolunu da Videolu anlatımlarla kolayca öğreneceksiniz. Saymakla bitmeyen özelliklerinden bir diğeri de Akıllı tahta özelliği. Okullarımızda ki koskoca akıllı tahtalar artık tablet defterimizde. Kullanımı son derece kolay ve eğlenceli olan tablet defteri çocuklarınız ellerinden düşürmeyecek ve her an yeni bir bilgi öğrenmeyle vakit geçirecekler.

Görsel hafıza etkinleri ile donatılmış tablet defterler ile çocuklarımızın zihinleri canlanacak bakış açıları ve ufuklar yeni bir boyut kazanacaktır. Yüzlerce soru modeline ev sahipliği yapan tablet defterlerde yeni nesil soru bankalarında bile bulamayacağınız bir soru havuzu ile karşılaşacaksınız. Milli eğitim onaylı ve MEB müfredatına uygun hazırlanan tablet defterler ile artık dersler çok eğlenceli ve kolay.

Tablet Defter'in ilk ve tek adresi Dna Yayınları

Eğitim alanında bir ilke adım atan Dna yayınları Tablet defter modelleri ile eğitime büyük bir katkı sağlamaktadır. Son teknoloji ve qr sistem destekli  hazırlanan bu eğitim seti ile öğrencilerimiz derslere çoşku ve heyecanla katılacak. Bu harika tablet defter modelleri ve Dna yayınları soru bankaları için web sayfamızdan 7/24 güvenle sipariş edebilirsiniz.