₺66,50
₺70,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺77,90
₺82,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺77,90
₺82,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺66,50
₺70,00
%5 İndirim
%5İndirim
1

8. Sınıf Soru Bankaları

Özellikle ortaokulun sonlarında yer alan ve lise hayatına henüz başlamayan 8. sınıflar için LGS büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle bu kapsamda velilere düşen en büyük görevlerden biri ise gereken soru bankalarını öğrencilere temin etmekten geçmektedir. Öğrencilerin eğitim hayatlarının özellikle lise hayatına başlamadan olan sürecinde karşılaştıkları zorlu sınavları kolaylaştırmak, çocuklarınızın veya öğrencilerinizin bu sınavlara daha kapsamlı bir şekilde hazırlanmalarını sağlamak için tercih edebileceğiniz, iyi tasarlanmış soru bankaları ile sizde iyi bir gelecek inşa etmelerinde destek olabilirsiniz. 8. Sınıf soru bankaları özellikle ortaokul 7. sınıftan sonra ve 8. sınıf dönemlerinde tercih edilmektedir. Daha çok içeriğinde yer alan sorular ile öğrencilerin problem çözme sürelerini kısaltabileceği gibi aynı zamanda sınav ortamına da hazırlanmalarını büyük ölçüde hızlandırmaktadır. İster matematik ister türkçe isterseniz de inkılap gibi birden fazla türde soru bankası seçeneği ile artık test çözmek çok daha kolay. DNA Yayınları, daha önce sınavda sorulan zorlu sorularu da bünyesinde barındırarak tam anlamıyla sınava hazırlıyor diyebiliriz. Test kitapları yardımıyla matematik, inkılap, fen bilimleri ve Türkçe gibi en zorlu dersleri bile DNA yayınları sayesinde görebilir kendinizi hazırlayabilirisiniz. DNA Yayınları ile 8. sınıfta karşınıza çıkacak soruları birden fazla kaynak ile DNA Yayınlarında bulabilirsiniz.

DNA Yayınları 8. Sınıf Soru Bankası Çeşitleri  

Öğrencilerin artmasıyla sınavların artık daha çekişmeli geçtiğini belirtmekte fayda var. Günümüzde eğitim ve öğretime verilen önem de bu yönde artış göstermektedir. Sadece okulun verdiği kaynaklarla sınava hazırlanmak yerine yardımcı kaynaklar kullanarak sınava tam anlamıyla hazırlık yapabilirsiniz. Sınava giren öğrencilerin sistem içerisinde ders çalışıp hazırlanmaları için oldukça uzun bir süreç osla da kaliteli kaynaklarla çalışmak her zaman için hedefinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlar. Bu nedenle sınava eksiksiz hazırlanmak ve sınavı geçmek isteyen gençlerin eğitim hayatlarını istedikleri yönde yönlendirmeleri için soru bankalarını tercih etmeleri oldukça önemlidir. Tercih edilen soru bankaları da öğrencileri derslere ve takip sınavlarına hazırlamak için özenle seçilmesinin yanı sıra DNA Yayınlarının uzman ekibi ile özenle hazırlanmaktadır. Sadece 8. sınıf soru bankaları değil her sınıfa özel hazırlanan soru bankaları sayesinde öğrenciler bilgilerini güncelleyebilir ve çözdükleri problemlerin üstüne yenilerini ekleyerek daha detaylı bir sınav içeriğiyle karşılaşabilmektedir. Özellikle öğrencilerin sınavdaki soruların mantığına eş değer bir şekilde hazırlanmak ve bu sınavlara yeterli bilgi ve donanımla girebilmek, başarılı olabilmek için DNA Yayınlarının 8. sınıf soru bankaları mutlaka tercih edilmesi gereken kaynaklardandır. Pek çok öğrenci ve veliler tarafından tarafından başarısıyla tanınan DNA yayınlarının başarısını sizler de çocuklarınızda görebilirsiniz. Öğrencilerin sınava tam anlamıyla konsantre olması, donanım anlamında birikime sahip bir şekilde sınava hazırlanması için oldukça önemlidir. Öğrenciler için hazırlanan soru bankalarında başka yayınevinde göremeyeceğiniz kaliteli sorularla karşılaşmaktasınız. Öğretim üyeleri tarafından hazırlanan çok sayıda soru bankası ile daha önce görmediğiniz fakat geçmiş dönemlerde LGS sınavında sorulan sorulara yakın olan sorularla karşılaşabilir, kendinizi 8.sınıf soru bankaları ile hazırlayabilirsiniz. 

DNA Yayınları 8. Sınıf Soru Bankası Nasıl Kullanılır

Dershaneye ya da kursa para ödemeden sadece konu çalışarak yüzlerce soru çeşidini görebileceğiniz 8. soru bankaları ile tam anlamıyla sınava hazır olabilirsiniz. Gittiğiniz kursa paralel olarak işlenen soru bankaları, problem çözme becerilerini geliştirmeye açık, yardımcı bir kaynaklardan oluşmaktadır. Soru bankası kaynaklarımızda  derslerinin ağırlıklı olduğu üst düzey problem çözme becerileri gerektirir. Bu nedenle sözlü ders soru bankasını tercih edebilirsiniz. Ayrıca sözlü bir test kağıdı ve aşamalı veya setler halinde broşürler içeren bir kitap da bulunmaktadır. Kursa paralel test kitapları problem çözme becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Matematik, inkılap, fen bilimleri ve Türkçe soru bankaları ağırlıklı olduğu üst düzey problem çözme becerilerini sizlere yaşatan ve içinde birçok farklı soru çeşidinin yer aldığı soru bankaları DNA Yayınevinde sizleri bekliyor. 8.sınıf için dersleri bir arada bulabileceğiniz LGS'ye yardımcı kitapların yanı sıra öğrencilere her ders için ayrı soru bankaları da yine çeşitlerimiz arasındadır. Özellikle LGS sınav türü göz önünde bulundurularak hazırlanan soru bankaları, zorluk derecesine göre sınıflandırılabilir ve öğrencilerin çalışırken kolaydan zora doğru bir çalışma planı geliştirmesine olanak tanır. Sınava bir bütün olarak hazırlanırken sınavda çıkacak soru tiplerine yakın soruları kaynağından bulabilir, farklı türdeki problemlere aşina olarak sınavda zorluk çekmemek için DNA Yayınları'nı tercih edebilirsiniz.

DNA Yayınları 8. Sınıf Soru Bankası Fiyatları

Hem soru çözüp hemde bilmediğiniz konuları da aynı zamanda tekrar etmek için DNA Yayınevini tercih edebilirsiniz. Yapamadığınız veya zorlandığınız konuları kolayca tespit edebilir, yanlış yaptığınız soruların doğrularını daha sonra anlayarak ve akılda kalıcı bir şekilde tekrar çözdüğünüzde herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız. Birden fazla soru seçenekleri ile 8. sınıf soru bankaları uygun fiyatlarla sadece DNA Yayınevi'nde. Evinizde, kursunuzda yada dershanede birden fazla soru çeşidiyle karşılaşıp detaylı bir yaklaşımla sınava hazırlanmak isteyeceğiniz soru bankalarını sizler için özenle hazırlamaktayız. Her testi çözdüğünüzde cevap anahtarından kontrol ederek o soruya ait notlar alabilir geniş soru alanıyla dilediğiniz gibi işlemleri yapabilirsiniz. Özellikle problem çözümünde yer alan soru bankası, hatayı kontrol etmenize yardımcı olacağı gibi farklı testlerde karşınıza çıkacak sorular için de yardım sağlayacaktır. 8. sınıf soru bankaları ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan derslerin soru bankası sayesinde tek bir yayınevinden birden fazla dersin kaynağına erişim kolaylığı yaşayacaksınız. Ders kitapları, testler, sınava hazırlanan herkesin alması gereken bir kaynak olarak gösterilirken özellikle soru bankaları çeşitlilik açısından en çok önerilen kaynaklardan arasında gösterilmektedir. Öğrenilen bilgilerin pekiştirilmesi ve yapılan yanlışların tekrarlanmaması için, özellikle kitapların soru bankası şeklinde olması çok önemlidir. Farklı farklı soruları görmek aslında karşınıza çıkacak soru köklerini de daraltmaktadır. Sınavda karşınıza çıkacak soru tipini tanımanız için maksimum efor sarf etmeniz gerekirken, tercih etmeniz gereken yayınların ve yazarların özen ve kalitesi de sınavın başarısını büyük oranda etkilemektedir. Geleceğinizin daha iyi şekillenmesi için DNA Yayınları'nın uzman kadrosuna güvenebilir daha önce birçok kez çıkmış sorualra yakın soruların tespiti ile kanıtlanmış uzmalarımızın oluşturduğu soru bankalarını sizlerde tercih edebilirsiniz.

8. Sınıf Soru Bankası Şimdi DNA Yayınların’da

Dış tasarımında yer alan renkli ahenk ile iç sayfalarda yer alan görselli sorular sayesinde öğrenciler artık test çözmekten sıkılmayacak 8. sınıf denemeleri ile test çözmeyi alışkanlık haline getirecekler. DNA Yayınları'nın sunduğu ve birçok kriter eşliğinde özenle hazırlanan soruları çözebilir, hem uygun fiyatlı hemde kaliteli soru çözümleri ile sınava çok daha iyi bir şekilde hazırlık yapacaksınız. DNA Yayınları, eğitim sürecinizin her aşamasında yanınızda olan ve LGS için yüksek netlere çıkmanızı sağlayan bir sistemi oluşturarak bu süreçte daha başarılı olmanızı sağlamaktadır. Eğitmenler, uzmanlar ve profesyonel eğitimciler tarafından hazırlanan 8.sınıf soru bankası, sınav çalışmasında diğer öğrencilerden bir adım daha önde olmanıza olanak sağlayacaktır. Size sunduğu kitaplar sadece 8. sınıf için değil, aynı zamanda 5,6 ve 7.sınıf soru bankaları yer almaktadır. Bütün soru çeşitlerine hakim olarak çözülemeyecek soru bırakmamak için sizde DNA Yayınlarını tercih edebilir kolay, orta ve zor seviye soruları çözme fırsatı yakalayabilirsiniz.