₺66,50
₺70,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺77,90
₺82,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺77,90
₺82,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺66,50
₺70,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺59,85
₺63,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺61,75
₺65,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺59,85
₺63,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺59,85
₺63,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺44,65
₺56,00
%20 İndirim
%20İndirim
₺53,20
₺56,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺53,20
₺56,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺53,20
₺56,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺53,20
₺56,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺53,20
₺56,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺53,20
₺56,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺53,20
₺56,00
%5 İndirim
%5İndirim
1

DNA Yayınları Ortaokul Soru Bankaları 

Ortaokul, liseye geçişten önce en önemli dönemdir. Bu dönemin en iyi şekilde değerlendirilmesi öğrenciler açısından bir avantaj yaratmaktadır. Bu avantajı yakalayabilmek için okulda derslerden en iyi şekilde verim alınması gerekmektedir. Ancak okulda verimli öğrenim tek başına yeterli değildir. Yapılan tekrarlar, düzenli çalışma ve çeşitli tarzda soru çözümleri ile en sağlam öğrenme gerçekleşmektedir. Ortaokul dönemin, okul derslerinin en iyi şekilde anlaşılmasının yanı sıra liseye geçiş sınavı içinde bir ön hazırlık dönemidir. Ancak bu süreç bazen verimli geçmeyebilir. Pek çok sebepten kaynaklı olarak öğrenciler, derslerine katkı sağlayacak yardımcılara ihtiyaç duyabilmektedir. Bu noktada DNA Yayınları ortaokul soru bankaları her sınıf düzeyinde ve derste soru bankası ile öğretmen ve öğrencilerin en önemli yardımcıları olmaktadır. Konu öğrenimine yardımcı olmakla beraber öğrenilen konuların sonunda iyi bir pekiştirme amacıyla çözülecek soru bankaları, öğrencilere büyük bir artı sağlamaktadır. 

Başarılı bir eğitim hayatı için planlı, programlı ve verimli çalışmak gerekmektedir. Her öğrencinin öğrenme alışkanlıkları farklı olduğu gibi her öğrencinin öğrenme alışkanlıklarına uygun bir program hazırlanması önemlidir. Düzenli çalışmanın yanı sıra çalışmayı destekleyecek bir soru çözme alışkanlığı, öğrencileri her zaman bir adım öne geçirmektedir. Soru çözümü için edinilen kaynakların kalitesi başarıyı etkileyen en önemli unsurdur. Bu noktada göze çarpan DNA Yayınları ortaokul soru bankaları ile çalışmalarını destekleyecek soru çözümleri yapan öğrencilerin başarıyı yakalama fırsatları oldukça yüksektir. Özellikle sınav dönemlerinde öğrenci psikolojisini etkileyen en önemli konular arasında değişen müfredat gelmektedir. DNA Yayınları, değişen müfredata göre sürekli yenilenen yapısı ile göze çarpmaktadır. Bunun yanı sıra en önemlisi konulardan biri olan öğrenci merkezli eğitim anlayışı ve en kaliteli kaynak kitaplar ile eğitime destek olmaya devam etmektedir.

DNA Yayınları Ortaokul Yardımcı Soru Bankaları  

Başarıyı etkileyen en önemli konulardan biri motivasyondur. Motivasyonu kaybetmeden çalışmak bazen öğrencileri zorlayabilmektedir. Bu noktada edinilen yardımcı kaynakların kalitesi öğrencilere güven vererek sınav dönemi öncesinde motivasyonlarını toplamalarına yardımcı olmaktadır. DNA Yayınları ortaokul soru bankaları, müfredata uyumlu içeriği ile öğretmen ve öğrencilerin en güvendiği kaynakların başında gelmektedir.Her sınıf düzeyinde soru bankaları mevcut olduğu gibi öğrencilerin seviyelerine uygun soru tarzları bulunmaktadır. DNA Yayınları Ortaokul Soru Bankaları, içeriğinde yer alan çeşitli soru örnekleri, soru içeriği ile uyumlu görseller ve anlaşılır soru tarzları ile en verimli soru çözümüne olanak sağlar.  

Okul ortamında konu anlatımı daha ağırlıklı olduğundan ve soru çözümünün daha çok bireysel olması gerektiğinden genellikle öğrenciler soru çözümünü kendi ders çalışma sürelerinde gerçekleştirmektedir. Bu sürelerde öğretmenleri ile iletişimleri mümkün olamamaktadır. Bu durumda çözülemeyen soruların çözümleri için öğrenciler, okul günlerini beklemek durumunda kalır.Bu noktada DNA Yayınları ile ders çalışmak size bir avantaj yaratacaktır. DNA Yayınları Ortaokul Soru Bankalarının video çözümleri sayesinde çözülemeyen sorular beklemeden en anlaşılır şekilde izlenerek öğrenilebilir. Teknolojiyi eğitimle birleştiren DNA Yayınları, öğrencilere en verimli çalışmayı sunmaktadır. 

DNA Yayınları Ortaokul Soru Bankaları Tavsiyesi 

Öğrencilerin okul hayatları boyunca derslerinde ve girdiği sınavlarda başarılı olması hayatlarının devamında daha iyi koşullar elde etmesine olanak sağlamaktadır. Başarılı olmayı sağlayan koşulların başında öğrencilerin okul derslerinde bir eksiklik yaşamaması gelmektedir. Okul derslerinde eksikliği bulunan öğrencilerin derslerindeki eksiklikleri öğretmenleri aracılığıyla tamamlamaları gerekir. Daha sonra edinilen bilgilerin kalıcılığını artırmaları oldukça önemlidir. Kalıcı bilgi için kaliteli bir kaynak kitap ile soru çözümü yapılmalıdır. Bu sebeple başarılarını artırmak isteyen öğrenciler takviye kitap arayışına girmektedir. Okul dersleri ve sınav dönemlerinde bir yardımcı arayışında olanlar için en doğru adres DNA Yayınları olmaktadır. Değişen müfredata göre sürekli yenilenen içeriği sayesinde öğrencilerin sınava en doğru şekilde hazırlanmalarını sağlamaktadır. 

DNA Yayınları Ortaokul Soru Bankalarının beceri temelli soruları ve sınav provaları ile liseye geçiş için hazırlanan öğrenciler daima bir adım önde olmaktadır. Uzman eğitimciler tarafından hazırlanan DNA Yayınları Ortaokul Soru Bankaları, hem okul ders ve sınavları hem de LGS sınavı için öğrencilerin güvenle hazırlanmalarını sağlamaktadır. Bu güven öğrencilerin motivasyonunu artırmak ile birlikte başarıya inanmalarını sağlamaktadır. Başarıya olan inanç en az verimli ve düzenli çalışmak kadar önemlidir. DNA Yayınları sayesinde hem verimli çalışma hemde yüksek motivasyonu birlikte yakalayan öğrenciler garanti bir başarı elde etmektedirler.

DNA Yayınları Ortaokul Soru Bankası Setleri 

DNA Yayınları Ortaokul 5. 6. 7. ve 8. Soru Bankaları sınıf düzeylerinde bulunmaktadır. Bu sınıf düzeylerinde türkçe, matematik, fen bilimleri, sosyal bilgiler ve inkılap soru bankaları seçenekleri ile öğrencilere ihtiyacı bulunan derslerde yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra sınav uyumlu yeni nesil soru içeriğine sahip DNA Yayınları 8. sınıf denemeleri ile öğrenciler ortaokul sürecini başarılı bir şekilde tamamlayabilir LGS Sınavı öncesi kendilerini en iyi şekilde hazır hissedebilirler.

Renkli soru tarzları ile sıkıcı bir anlatımdan uzak içeriği sayesinde keyif verici bir çalışma ortamı sunmaktadır. Tüm konuların yer aldığı soru bankaları ile öğrenciler, ders çalışmayı sonlandırmadan önce verimli bir bitiriş yapabilmektedir. Tüm konuların tek kitapta yer alması ile hangi konuda eksiğinin olup olmadığının analizi rahatlıkla yapılabilir. Bu analiz sonucunda doğru bir program oluşturularak eksiklikler tamamlanır. Konuların pekiştirilmesi adına güzel bir soru çözümü yapılarak başarılı bir ders çalışma süreci geçirilir. 

Öğrencilerin onları özel kılan bireysel farklılıkları bulunmaktadır. Bu durum sebebiyle her öğrencinin her dersi aynı düzeyde öğrenmesi beklenemez. Öğrenciler özellikle anlaşılması zor olduğunu düşündüğü ders ve konulara karşı bir önyargı oluşturmaktadır. Bu önyargı motivasyonu düşürdüğü gibi elde edilecek başarılara karşı ket vurmaktadır. Ancak gösterilen çaba ve kaliteli yardımcı kaynaklar ile her öğrencinin başarıyı yakalaması mümkündür. Bu noktada ise öğrencilere en büyük destek DNA Yayınları tarafından gelmektedir.

DNA Yayınları Ortaokul Soru Bankaları Fiyatları 

Ortaokul döneminde öğrencilerin iyi bir öğrenim almaları için öğretmenler ve veliler oldukça çaba göstermektedir. Bu süreçte öğrenilen konuların verimini ve kalıcılığını artırmak için öğrencilere yardımcı olacak bir takım kaynak kitap arayışında bulunmaktadırlar. Öğrenilen konunun kalıcılığını artırmanın dışında öğrenilemeyen ya da eksik öğrenilen konular içinse ekstra bir yardımcı kaynak şart olmaktadır. Bu noktada DNA Yayınları, düzenli ve verimli çalışmanın ardından sağladığı başarı garantisi ile öğretmen ve velilerin yardımcı kaynak tercihleri arasında ilk sıralardadır. 

Özellikle akıllı tahtalara uyumlu olması ve müfredata uygun içeriği ile öğretmenlerin ders ortamında kullanabilecekleri en büyük yardımcıları olmaktadır. Bunun yanı sıra ücretsiz video çözüm desteği ile ev çalışmalarında öğrencilere büyük avantaj yaratmaktadır. Okul dersleri ve liseye geçiş sınavına hazırlık döneminde kaynak kitap arayışında bulunan öğretmen ve öğrencilerin en sağlam destekçisi DNA Yayınları olmaktadır. 

Ortaokul döneminde atılan sağlam bir temel sayesinde öğrencilerin ileride girecekleri her sınavda bir adım önde olmaları mümkün. Bunu sağlamak amacıyla başarılarını ilerletecek bir çalışma düzeni şarttır. Her öğrenci kendi düzeyine uygun çalışma programı ile başarısını artırabilir konu sonraları çözdüğü sorular sayesinde ise kalıcılığı yakalamış olur. Bu noktada çözülen soruların kaliteli ve çok çeşitli olması önemlidir. DNA Yayınları Ortaokul Soru Bankaları, sınav odaklı hazırlanmış soru tarzları ile öğrencilerin başarıyı yakalamalarına fırsat yaratmaktadır.