₺44,65
₺56,00
%20 İndirim
%20İndirim
₺53,20
₺56,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺53,20
₺56,00
%5 İndirim
%5İndirim
₺53,20
₺56,00
%5 İndirim
%5İndirim
1

5. Sınıf Soru Bankası

Öğrenim hayatının başlarında bulunan öğrencilerimizin her dönem stress ve kaygı ile geçmiştir. Yeni bitirilmiş bir sınıf ve hemen peşine gelen bir üst sınıf heyecanı ve belirsizliği öğrencilerimizi psikolojik olarak etkilemektedir. Yeni bir şeyler öğrenme yeni konulara yelken açmaya çalışan öğrencilerimizin bu ders ve konuların üsteleriniden nasıl geleceği konusunda endişe duymaktadırlar.Yoğun okul dersleri devam ederken iyi bir ortaokul ve lise için de bir taraftan hazırlanmak çocuklarımız için oldukça zor olacaktır. Bu zorluklar karşısında öğrencilerimize yardımcı niteliğinde Dna Yayınları 5.sınıf Soru bankası iyi bir takviye eğitici olacaktır. Sınava hazırlanan öğrencilerimiz için değil okul derslerinde de başarıyı yakalamak isteyen öğrencilerimiz için de örnek bir kaynak olacaktır. 5.sınıf soru bankaları tek tek dersler halinde olduğu gibi tüm dersleri de içinde bulunduran soru bankaları yer almaktadır. Öğrencilerin ek kaynak olarak ellerinin altında bulunması ve buna düzenli olarak çalışması başarısını arttıracaktır. Dna yayınları tarafından hazırlanan 5.sınıf soru bankaları günümüzün sınav sistemine müfredata uygun şekilde hazırlanır. Yeni nesil sorulara yer verilen bu kaynak ile öğrencilerimiz hep bir adım önde olacak.

DNA Yayınları 5. Sınıf Soru Bankası Çeşitleri

Ağaç yaşken eğilir sözü  yıllardır süre gelen bir ata sözümüzdür. Çocuklarımızın geleceklerini şekillendirmesi ve kariyer olarak bir hedefe varmaları için erken yaşta hayatlarını planlamalı ve geleceğe dair hayatını bu yaşlarda inşa etmelidir. Sadece kariyer amaçlı düşünmesekte okumak bilgi sahibi olmak toplum içinde ki saygınlığı ve farkındalığı arttıracağından hiçbir zaman bu tür gelişmelerden uzak kalmamalıyız. Erken yaşta; bu maratona dahil olan öğrencilerimiz için Dna yayınları her derse özel öğrenme ve çözme kabiliyetine uygun şekilde hazırlanmış soru bankaları hazırlamıştır. Öğrencinin kendine uygun ders kaynağını seçmesi ile başlayan süreçte öğrenmenin ne kadar kolay olduğunu soruları çözdükçe anlayacaktır. Müfredat ile paralel hazırlanan 5.sınıf soru bankaları öğrenciler için kesintisiz bir ek kaynak olacaktır. Okulda işlenen konunun peşinden Dna yayınları 5.sınıf soru bankaları ile örnek sorularla pratik yaparak konuyu pekiştirme bilirsiniz. Böylece okulda anlamadığınız yada tam anlamı ile öğrenmediğiniz konuyu bol soru çözerek öğrenmiş olursunuz. Bu nedenle Dna Yayınları 5.sınıf Soru Bankası ve Çeşitleri sizi büyük bir yükten kurtarıyor. Dna yayınları Yeni nesil soru bankaları 5.sınıf Matematik kitabı, Yeni nesil 5.sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası Yeni Nesil 5.sınıf Türkçe Soru Bankası Yeni nesil 5. sınıf Sosyal Bilgiler Soru Bankası çeşitleri Tüm bu soru bankası seçenekleri ile ders çalışmak ve konuları çok daha anlamak mümkündür. Çeşitleri sayesinde de tamamen öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap veren kaynaklardır ile Dna yayınları öğrencilerimizin hepsi yanında.

DNA Yayınları 5. Sınıf Soru Bankası Nasıl Kullanılır ?

Dna yayınları 5.Sınıf soru bankalarını doğru bir şekilde kullanmak verimlilik ve öğrenim açısından oldukça önemlidir. Doğru bir çalışma programı ile en zor konuları ve soruları dakikalar içerisinde çözebiliriz. Bu nedenle öğrencilerimizin ellerinin altında ek kaynak bulunması çok önemlidir bir den fazla kaynak ile onlarca soru modeli çözer ve o konuları iyice pekiştirmiş olur Soru bankasının nasıl kullanılması gerektiği, girilecek olan sınava göre değişiklik gösterir. Konuları tek tek çalışmak ve konu eksiği olmadan sınava girmek çok daha özgüven artırıcı olduğundan öncelikle konu eksiklerini tamamlayarak başlanmalıdır. Daha sonrasında bol bol soru bankalarından soru çözmek, verimli bir çalışma için yeterli olacaktır.

DNA Yayınları 5. Sınıf Soru Bankası Fiyatları

Eğitim ve öğretim süresince öğrencilerimizin her döneminin önemli bir parçası olan soru bankalarının önemi oldukça fazladır. Özellikle 5.sınıf soru bankası geçiş döneminin en önemli kaynaklarındandır. Çocuklarımızın sınav heyecanını yenmesi ve birden fazla soru modeli ile tanışması için soru bankası seçimi ve kaynağı oldukça önemlidir. Çocuklarımızın bol soru çözerek bu heyecanı yenmesi her soru tipi ile karşılaşması onun moral ve motive olarak da mutlu edecektir. Dna yayınları zengin soru çeşidi ve yeni nesil soruları ile çocuklarımızı hem sınavlara hem de okul derslerine hazır hale getiriyor.5.sınıf soru bankası fiyatları yayınevine kullanılan kağıt hamuruna ve içerisindeki zengin soru çeşidine göre farklılık gösterse de Dna yayınları 5.sınıf soru bankası fiyatları bütçe dostu fiyatlarla sizlere geliyor. tüm veliler ve öğrenciler faydalansın başarılı bir gelecek inşa etsin diye en uygun fiyatlara Dna Yayınlarından soru bankanızı satın alabilirsiniz.

5. Sınıf Soru Bankası Şimdi DNA Yayınların’da

Öğrencilik hayatımız boyunca her zaman yanımızda yer alacak soru bankalarımız hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelecektir. ortaöğretimden başlayarak üniversite hayatımızın sonuna kadar masamızdan çantamızdan ayıramayacağınız bu kaynaklar bizi başarıya ulaştıracak birer basamak ya da yardımcı kaynak olarak düşünebiliriz. Peki onlarca yüzlerce yayın evi ve kaynağın bulunduğu piyasa da en iyi soru bankasını en faydalı ve verimlisini nereden nasıl satın alabilirim. ? Piyasa da bir çok yayın evi ve soru bankasına rastlamanız mümkün burada en ayırıştırıcı çizgi yayın evinin referansları ve soru bankasınının hazinesinin ne kadar geniş ve fazla ürün yelpazesine yer verdiğidir. Kendisini yenilememiş hala daha eski soru tipleri ile piyasada soru bankası satma eğiliminde olan kalıplaşmış markaların soru bankalarından uzak durmak en faydalısı olacaktır. Yeni eğitim sistemi ile paralel giden ve sürekli soru havuzunu güncelleyen Dna yayınları sizler için en güncel ve yeni nesil soru bankaları hazırlamaktadır. Eğitime en başından destek veren bir yayın evi olarak okul öncesi eğitim setlerinden başlayan eğitim serüveni 8.sınıf soru ve deneme bankalarına kadar alanında uzman olduğu soru bankaları hazırlayıp satmaktadır.Dna yayınları ürün yelpazesinde ; Tablet defterler, 8.Sınıf Soru bankaları,7.sınıf soru bankaları , 6.Sınıf soru bankaları, 5. Sınıf Soru bankaları, Okul Öncesi Eğitim Setleri, 8.Sınıf Denemeleri ve orta okul soru bankaları gibi sınırlı ve kapsamlı Soru bankaları yer almaktadır. Sizde dnayayinları.com.tr adresi üzerinden çocuklarınıza kolay öğrenmeyi ve soru çözmeyi sevdirecek soru bankalarından dilediğinizi 7/24 online olarak ücretsiz kargo seçenekleri ile satın alabilirsiniz.